HAKKIMIZDA


1985 yılında kurulmuş olan firmamız, “Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Teknolojileri” konusunda hizmet vermektedir. Projelendirme, tesis, montaj ve bakım konularında komple hizmet veren bir kuruluş olan TELPA, gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek ciddi ve uzman kadrosuyla, modern bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Yüksek teknolojiyi kullanarak, müşterimizin beklenti ve hayallerini aşan kaliteli ürün ve hizmetler sunarak “Güvenilir Şirket”, “Memnun Müşteri” ilkesi en temel anlayışımızdır.

Bünyesindeki insan kaynağı, teknik donanımı ve altyapısıyla, ileri seviyedeki teknolojiyi, proje aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar her safhasında kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi, yüce bir değer ve mesleki bir onur olarak benimsemekteyiz.

Basit bir elektronik sistemden en karmaşık projelere kadar etkin çözümler sunan firmamızın teknik yeterliliği belgelendirilmiş ve hizmet kalitemiz, akreditasyon kurumları tarafından sürekli denetlenmektedir.

Kurulduğu günden bu yana; Karadeniz’de alanında lider konumda olan TELPA, bölge sektörüne örnek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Başta Karadeniz Bölgesi olmak üzere, yurt içi ve yurt dışında başarıyla tamamlanmış birçok projenin altında imzamız bulunmaktadır.

Tarım ve Turizm alanında da yatırımları bulunan firmamız; İnsan, Çevre, Teknoloji üçgeninde belirlenen kalite politikamız çerçevesinde daha geniş ufuklara ulaşmayı hedeflemektedir.

TELPA
“24 Saat Güvenlik”